Evinizin atmosferinde belirleyici olan duvar ve yer döşemeleri farklı malzemeler ile dekorasyonun esas parçalarındandır. Günümüzde zemin kaplamaları için parkeler konforlu alternatifler oluşturur. Özel tasarımlara imza atarken parkenin modeli, cinsi, markası öne çıkan detaylar arasındadır

AGT LAMİNAT PARKE

Farklı ebatlarda derzli veya derzsiz olarak üretilebilen laminat parkeler 6, 7, 8, 10 veya 12 mm kalınlığında HDF (dayanıklı lif levha) üzerine dekor kağıdı kaplanarak elde edilir. Evlerden kamusal alanlara tüm yaşam alanlarında kullanım olanağı vardır.

Agt Parke ev dekorasyonunda yaşayan zemin tasarımlarına yönelik parke modelleri üretmektedir. Agt Parke katalog ürünleri her yılın dekorasyon trendlerine göre düzenlenmektedir. Türkiye’nin her yerinde Agt Parke bayileri yer almaktadır.

Agt Laminat ParkeAgt Parke kalitesi ile yaşam alanlarınızda tarzınızı yansıtırken güvenle kullanacağınız eşsiz zemin döşemelerine sahip olabilirsiniz.

Agt laminat parke; doğal ahşap yapısını koruyan, desenli dokuya sahip modelleri ile eşsiz tasarımlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Yaşam alanlarınızda yenilikçi ve rahat bir tasarım için Agt Effect Elegance Serisi’ni tercih edebilirsiniz.

Agt Parke gri meşe renkleriyle mutfak ve salon dekorasyonunda aydınlık bir görünüm isteyenlerin en çok kullandığı ürünlerdir.8 mm kalınlığıyla uzun ömürlü ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir.

Agt Derzli ParkeYer döşemelerinde derzli parke kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır. Derzli parke görünümü itibariyle derz dolguya sahip malzemeden üretilen parkedir.  Derzli parkelerde ayrıca bir derz dolgu bulunmaz. 

Agt derzli parke çeşitleri de derz görünümlü, yaşam alanlarınıza derinlik ve boyut kazandıran ürünlerdir.

Özellikle metrekaresi küçük alanlar için Agt derzli parke çeşitlerinden biri olan Nature Line Serisi kullanılabilir.

Nature Line Serisi 15 yıl garantisi olan dayanıklı parke modelleri arasında yer almaktadır.

Mekanlarınızda canlılık oluşturacak en özel Agt Parke ürünlerine Evim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Agt Suya Dayanıklı Parke:  mutfak, koridor gibi yoğun olarak kullanılan alanlarda yer döşemelerinin dayanıklı olması önemlidir. Agt suya dayanıklı parke; kullanım kolaylığı ve direnci arttırılmış yapısıyla dikkat çekmektedir.

Yer döşemelerinde izolasyon sağlamak için ses ve ısı yalıtımlı Agt parkeleri kullanabilirsiniz. Yüzey yapısı ve her mekana uyum sağlayabilen dokusuyla Effect Premium Serisi dikkat çekmektedir.

12 mm kalınlığıyla dayanıklı, yalıtımlı yer döşemeleri için idealdir.

Agt Parke Fiyatları

Parke fiyatları sektörel değişimlerden etkilenmektedir. Parkenin cinsi, markası, kalınlığı, genişliği ise parke fiyatlarını etkileyen öğeler arasındadır.

Agt Parke; güçlü ve uzun ömürlü kullanım süresiyle zemin kaplamalarında öne çıkan markalar arasındadır.

Agt Parke Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Agt Parkenin evinize renk katacak her bölüm için ayrı bir konsept oluşturacağınız modelleri bulunmaktadır.

Kullanım alanınıza uygun parke seçmeniz önemlidir. Yoğun kullanılan ortamlar için Agt Parke  10 mm, 12 mm modellerini tercih edebilirsiniz. Daha az kullanılan bölümler için 8 mm kalınlığında olan parkeler ideal ürünlerdir.

Agt derzli parke modellerini küçük yaşam alanlarınıza estetik ve geniş bir görünüm katmak için kullanabilirsiniz.

Agt Concept 10 mm Parke Serisi; Milano’dan ilham alınarak üretildiği için özel, şık salon yer döşemeleri için uygun ürünlerdir.

Aşınma sınıfları da parke seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Agt Parke 32.sınıf parke modelleriyle yoğun koruyucu tabaka içermektedir.                       

Agt Parke ile yaşam alanlarınızı huzurlu ve rahat kullanabileceğiniz alanlara dönüştürebilirsiniz.  Agt Parke ile diğer dekorasyon malzemeleriniz arasında renk uyumunu yakalamanız da doğru dekorasyon yapabilmek açısından mühimdir.

Categories:

Comments are closed